نسخه جدید اپلیکیشن نوبیتکس منتشر شد

admin چهارشنبه 19 خرداد 1400 - 16:02
نسخه جدید اپلیکیشن نوبیتکس منتشر شد
نسخه‌ی جدید اپلیکیشن نوبیتکس با قابلیت تحلیل نمودارهای بازار منتشر شد. این قابلیت پیش از این تنها در سایت نوبیتکس در دسترس بود و از این پس کاربران می‌توانند از این امکان در اپلیکیشن همراه تریدر خود استفاده کنند.

نسخه جدید اپلیکیشن نوبیتکس

صرافی نوبیتکس نسخه‌ی جدید اپلیکیشن خود را منتشر کرد که از جمله‌ی ویژگی‌های اضافه شده به آن، تحلیل نمودارهای بازار است. از سایر قابلیت‌های اضافه شده به نسخه جدید اپلیکیشن نوبیتکس، می‌توان به گزینه تبدیل سریع به صفحه «کیف‌های من» اشاره کرد؛ به این ترتیب سرعت تبدیل دارایی‌ها افزایش می‌یابد و کاربران می‌توانند به جای مراجعه جداگانه به ارزهای مختلف و تبدیل آن‌ها، همه ارزهای مورد نظر خود را انتخاب و آن‌ها را به ریال یا تتر تبدیل کنند. علاوه بر این با استفاده از این گزینه جدید، می‌توان موجودی‌‌های کمتر از 300 هزار تومان را که امکان معامله آن‌ها در بازارهای نوبیتکس وجود ندارد، به ریال تبدیل کرد.

نمودار دایره‌ای نیز در نسخه 3.1 اپلیکیشن نوبیتکس، به صفحه کیف‌های من اضافه شده است. به این ترتیب امکان مشاهده سهم هر ارز از کل دارایی کاربران به صورت نمودار دایره‌ای در صفحه کیف‌های من وجود خواهد داشت.

امکان ایجاد آدرس سگویت برای بیت کوین برای افزایش امنیت حساب‌های کاربری، یکی دیگر از مهم‌ترین تغییرات همراه تریدر نوبیتکس است. با اختصاص آدرس‌های سگویتی در شبکه بیت کوین و همین‌طور مدیریت مقادیر حداقل واریز، کارمزدهای برداشت این شبکه در نوبیتکس کاهش خواهد یافت. با استفاده از این راهکار، سرعت انتقال رمزارزها نیز کاهش می‌یابد.

نسخه جدید اپلیکیشن نوبیتکس با گوشی‌های هواوی نیز سازگار شده است. پس از تحریم شرکت هواوی توسط گوگل، امکان اجرای اپ نوبیتکس با استفاده از گوگل پلی روی این گوشی ها وجود نداشت و به دنبال درخواست این شرکت، تغییراتی در نسخه جدید ایجاد شده است تا کاربران دارنده این گوشی‌ها هم بتوانند از نوبیتکس استفاده کنند.

در کنار امکانات جدید اضافه شده به نسخه جدید همراه تریدر نوبیتکس، تغییراتی هم برای بهبود عملکرد و رفع مشکلات گزارش شده توسط کاربران اعمال شده است. کاربران نوبیتکس می‌توانند نسخه جدید این اپلیکیشن را از وب‌سایت نوبیتکس، کافه بازار و مایکت دانلود کنند.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.