قابلیت اضافه کردن ضمایر شخصی به پروفایل اینستاگرام

admin چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 - 20:00
قابلیت اضافه کردن ضمایر شخصی به پروفایل اینستاگرام
کاربران اینستاگرام از امروز می توانند ضمایر شخصی همچون He ،Him ،She ،Her، را به پروفایل خود اضافه کنند و این ویژگی فعلا تنها در برخی از کشورها قابل دسترس است.

قابلیت اضافه کردن ضمایر شخصی به پروفایل اینستاگرام

اینستاگرام با اضافه کردن ضمایر شخصی در قسمت پروفایل، راه شناختن افراد را آسان تر کرده است. کاربران اکنون می توانند حداکثر چهار ضمیر شخصی مانند He، Him، She، Her، They، Them و غیره را به قسمت پروفایل خود اضافه کرده تا در کنار نام آن ها ظاهر شود. در صورت تمایل می توان کاری کرد که این اطلاعات تنها برای فالوورها به نمایش درآید. ویژگی مذکور برای کاربران زیر 18 سال به طور دیفالیت یا پیشفرض فعال شده است.

در صورت عدم وجود ضمیر مورد نظر در فهرست ارائه شده، کاربر می تواند درخواست خود را به اینستاگرام ارسال کرده و یا آن را در قسمت Bio بنویسد. ناگفته نماند که قابلیت جدید تنها در برخی کشورها همچون آمریکا قابل دسترس است و هنوز خبری از تعمیم آن به سایر مناطق نیست. حتی هنوز مشخص نشده که آیا ضمایر غیر انگلیسی نیز در آینده به اپلیکیشن اضافه خواهند شد یا خیر.

برای اضافه کردن ضمایر شخصی به پروفایل ابتدا باید به قسمت Pronouns رفته و ضمیر موردنظر را در Add your pronouns تایپ کنید. پس از تایپ هر حرف، ضمایر پیشنهادی برای شما نشان داده می شود. برای حفظ حریم خصوصی نیز می توانید گزینه Show to Followers Only را فعال  کنید تا ضمایر تنها برای فالورها نشان داده شوند.

پلتفرم های دیگر همچون OkCupid و Lyft نیز مدتی است که این ویژگی را به قسمت پروفایل اضافه کرده اند. فیس بوک نیز از سال 2014 این امکان را برای کاربران فراهم آورده؛ هرچند که گزینه های انتخابی در این پلتفرم هنوز محدود به He، Him، She، Her، They و Them است.
گفته می شود که در آینده ضمایر بیشتری به اینستاگرام اضافه می شود اما فعلا باید با همین گزینه های موجود سر کرد.

ارسال نظر
به انگلیسی وارد شود
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.