AMD مدل ویژه کارت گرافیک RX 6800 XT را عرضه کرد

admin دوشنبه 23 فروردین 1400 - 20:32
AMD مدل ویژه کارت گرافیک RX 6800 XT  را عرضه کرد
AMD می‌گوید تقاضای کاربران را شنیده است؛ به‌ همین‌ دلیل، مدلی مشکی از کارت گرافیک Radeon RX 6800 XT را تولید کرده‌. موجودی این کارت گرافیک دقایقی پس از آغاز فروش به ‌پایان رسید

AMD Radeon RX 6800 XT Midnight Black

با گوش دادن به بازخورد کاربران، ای ام دی اخیرا نسخه ی ویژه ای از مدل مرجع کارت گرافیک آر ایکس 6800 ایکس تی را با نام AMD Radeon RX 6800 XT Midnight Black رونمایی کرده است. مشتریان ویژه ی AMD ایمیلی با محوریت تولید کارت گرافیک جدید دریافت کردند که در آن گفته شده بود این کارت گرافیک در ساعت مشخصی در 7 آوریل 2021 موجود می شود. همانطور که انتظار می رفت، موجودی کارت گرافیک مشکی رنگ جدید AMD  در زمانی کوتاه تمام شد.

به نوشته تک اسپات، به نظر می رسد تنها تفاوت بین AMD Radeon RX 6800 XT با مدل Midnight Black به طراحی ظاهری محدود می شود، با این توضیح که مدل جدید پوششی مشکی با رگه هایی از رنگ خاکستری در اطراف فن میانی دارد.

مدل Midnight Black همچون کارت گرافیک مرجع Radeon RX 6800 XT از پردازنده ی گرافیکی Navi 21 XT با 4،608 پردازنده ی جریانی و 72 واحد شتاب دهنده ی ری ترسینگ بهره می برد. افزون بر این، این کارت گرافیک تیم قرمز 16 گیگابایت حافظه ی GDDR6 و 128 مگابایت اینفینیتی کش دارد .

کارت گرافیک Radeon RX 6800 XT Midnight Black موقع موجود‌شدن در وب ‌سایت AMD قیمتش ۶۴۹ دلار بود. با درنظرگرفتن کمبود شدید کارت گرافیک در بازار، اتمام سریع موجودی کارت گرافیک جدید AMD کاملا قابل‌ انتظار بود. هم ‌اکنون، این کارت گرافیک در فروشگاه‌ هایی مثل eBay دردسترس قرار دارد و یکی از کاربران eBay کارت گرافیک جدید AMD را با قیمت سه برابر بیشتر از قیمت استاندارد می‌فروشد. 

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.