مدیر کل ردمی از معرفی رابط کاربری MIUI 13 تا پایان سال 2021 خبر می‌دهد

admin دوشنبه 24 آبان 1400 - 14:00
مدیر کل ردمی از معرفی رابط کاربری MIUI 13 تا پایان سال 2021 خبر می‌دهد
طبق گزارش منتشر شده، رابط کاربری MIUI 13 احتمالا در ماه دسامبر (آذر و دی 1400) در جریان رویداد احتمالی رونمایی سری 12 شیائومی رسما معرفی خواهد شد.

مدیر کل ردمی از معرفی رابط کاربری MIUI 13 تا پایان سال 2021 خبر می‌دهد

بیش از یک سال و نیم از معرفی MIUI 12 می‌گذرد. با این حال، شیائومی هنوز MIUI 13 را معرفی نکرده؛ اما این شرکت اخیرا MIUI 12.5 Enhanced Edition را منتشر کرده است. به گزارش گیزموچاینا، MIUI 13 تا قبل از پایان سال 2021 رسما معرفی خواهد شد؛ زیرا مدیران شرکت اشاراتی به رونمایی و انتشار MIUI 13 کرده‌اند.

چند روز پیش، شیائومی جزئیات فاز سوم انتشار MIUI 12.5 Enhanced Edition را اعلام کرد. مدیر کل ردمی، لو ویبینگ با به اشتراک گذاشتن آن پست اشاره کرد که به زمان رونمایی MIUI 13 نزدیک شده‌ایم.

اشاره‌ی مدیر کل ردمی تا حدودی نشان می‌دهد که نسخه‌ی بعدی MIUI احتمالا در ماه دسامبر (آذر و دی 1400) در جریان رویداد احتمالی رونمایی از سری 12 شیائومی رسما معرفی خواهد شد. اگر به خاطر داشته باشید، شیائومی MIUI 12.5 را در کنفرانس رونمایی Mi 11 در پایان دسامبر سال 2020 معرفی کرد. از این جهت، انتظار چنین بازه زمانی دور از ذهن نیست.

گفته می‌شود MIUI 13 نسبت به نسل‌های قبلی سیستم عامل موبایل شیائومی بهبودهایی به همراه خواهد داشت. می‌توان پیش‌بینی کرد تیم MIUI Pioneer نقش مهمی در رفع مشکلاتی که کاربران با آن مواجه هستند، ایفا خواهد کرد.

MIUI 13 احتمالا رسما ویجت‌هایی شبیه به iOS، ویژگی Smart toolbox، دستیار دوربین جلو، ویژگی MIUI Pure Mode برای محافظت در برابر برنامه‌های مخرب، ویژگی Memory extension برای فراهم کردن فضای بیشتر رم، ویژگی‌های جدید +MIUI و سایر موارد به همراه خواهد داشت. افزون بر این، این احتمال وجود دارد که نسخه‌ای سفارشی برای دستگاه‌های ردمی وجود داشته باشد.
ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.