چگونه به طور موقت حساب اینستاگرام را غیرفعال کنیم؟

admin چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 - 18:56
چگونه به طور موقت حساب اینستاگرام را غیرفعال کنیم؟

می خواهید مدتی از اینستاگرام دور بمانید و استراحتی به خود بدهید؟ کاملا منطقی است. به جای حذف برنامه یا اکانت خود، می توانید از روش غیرفعال موقت حساب اینستاگرام استفاده کنید. با این روش زمانی که بخواهید دوباره به اینستاگرام بازگردید، همه چیز همانند زمانی خواهد بود که آن را ترک می کردید.

نحوه غیرفعال کردن موقت حساب اینستاگرام

غیرفعال کردن موقت اینستاگرام، اکانت شما را برای مدت زمانی که می خواهید از این رسانه اجتماعی کنار بکشید، پاک می کند. URL اینستاگرام شما نامعتبر خواهد شد، کاربران نمی توانند شما را در جستجو بیابند، همچنین نمی توانند با شما تماس بگیرند. این ویژگی با فعال کردن مجدد حساب تان بازیابی می شوند.

مهم نیست که این حساب چه نوعی باشد؛ یک حساب شخصی یا یک بیزینس اکانت، فرقی ندارد، می توانید حساب اینستاگرام خود را به طور موقت غیرفعال کنید. برای انجام این کار نمی توانید از طریق اپلیکیشن اینستاگرام اقدام کنید. به جای آن باید از وب سایت اینستاگرام استفاده کنید.

با باز کردن وب سایت اینستاگرام در مرورگر دسکتاپ یا تلفن هوشمند خود شروع کنید و با حسابی که میخواهید غیر فعال شود، وارد سیستم شوید. در مرحله بعد، به برگه پروفایل خود بروید و گزینه Edit Profile را انتخاب کنید.

در اینجا، به پایین بروید و لینک Temporarily Disable My Account را انتخاب کنید.

اکنون اینستاگرام دلیل غیرفعال کردن حساب را از شما سوال خواهد کرد. می توانید یک دلیل را از منوی کشویی انتخاب کنید. اگر نمی خواهید دلیل خاصی ارائه کنید. گزینه Something Else را انتخاب کنید. پس از انتخاب، پسورد اینستاگرام خود را وارد کنید.

برای بار دوم، روی دکمه آبی Temporarily Disable Account موجود در پایین صفحه کلیک کنید. اینستاگرام از شما می خواهد تا برای سومین بار این کار را تایید کنید. از پنجره، روی دکمه Yes ضربه بزنید.

اکنون حساب اینستاگرام شما غیرفعال خواهد شد و از برنامه اینستاگرام در تلفن هوشمند خود خارج خواهید شد. برای اطمینان، می توانید نام کاربری اینستاگرام خود را جستجو کنید. اینستاگرام به شما خواهد گفت که کاربر وجود ندارد.

چگونه می توانید حساب اینستاگرام خود را دوباره فعال کنید؟

می توانید در هر زمان که بخواهید دوباره به حساب کاربری تان در اینستاگرام دسترسی داشته باشید و فعالش کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید نام کاربری و رمز عبورتان است. اگر گذرواژه خود را فراموش کرده اید، می توانید دوباره تنظیمش کنید. برنامه اینستاگرام را در دستگاه آیفون یا اندروید خود باز کنید یا از وب سایت اینستاگرام بازدید کنید. در اینجا با نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود وارد سیستم شوید.

فورا حساب شما به شکوه سابق خود بازگردانده می شود. برای امنیت بیشتر، باید پس از فعال شدن دوباره حساب، رمز ورود اینستاگرام را تغییر دهید.
ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.