می میکس فولد از آزمایش 400 هزار بار تا شدن سربلند بیرون آمد

admin یکشنبه 5 اردیبهشت 1400 - 20:03
می میکس فولد از آزمایش 400 هزار بار تا شدن سربلند بیرون آمد
شیائومی در آزمایشی برای اثبات دوام می میکس فولد، این گوشی تاشدنی را بیش از ۴۰۰ هزار بار تا و باز کرد. می میکس فولد در این آزمایش دچار هیچ مشکلی نشد.

شیائومی ادعا کرده است که می میکس فولد توانسته از بیش از 400 هزار بار خم شدن سربلند بیرون بیاید

شیائومی تقریبا یک ماه پیش نخستین گوشی تاشدنی اش، می میکس فولد (Xiaomi Mi Mix Fold) را رونمایی کرد و در اتفاقی پیش بینی شدنی، سوالاتی با محوریت دوام قطعات متحرک داخل این گوشی در شبکه های اجنماعی پدید آمد. دوام قطعات متحرک در دستگاه های تاشدنی اهمیت زیادی دارد، چون کاربر در طول هر روز چندین بار گوشی را باز و بسته می کند.

به گزارش GSMArena، شیائومی برای اثبات بادوام بودن گوشی تاشدنی اش، می میکس فولد را با آزمایشی سخت بررسی کرد. شیائومی ادعا کرده است که می میکس فولد توانسته از بیش از 400 هزار بار خم شدن سربلند بیرون بیاید. این عدد معادل تقریبا 10 سال استفاده ی عادی از گوشی تاشدنی شیائومی است.

شیائومی می گوید آزمایش یاد شده را در بازه ی زمانی هفت روزه انجام داده و می میکس فولد «با خشونت» در جریان ویدئویی که زنده در چین پخش شد، مدام باز و بسته می شد.

آزمایش شیائومی در شرایط بسیار سختی انجام شد و قطعا در حالت عادی چنین فشاری به گوشی می میکس فولد وارد نمی شود؛ بنابراین، انتظار داریم دستگاه تا شدنی چینی ها بسیار بادوام باشد.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.