مایکروسافت ابزار رایگان ساخت وب سایت راه اندازی کرد

admin سه شنبه 12 اسفند 1399 - 20:03
مایکروسافت ابزار رایگان ساخت وب سایت راه اندازی کرد

مایکروسافت ابزار جدیدی در قالب پروژه ی Digital Marketing Center راه اندازی کرده است که به کاربران امکان می دهد به رایگان وب سایت برای کسب و کارشان بسازند

مایکروسافت به تازگی ابزار جدید رایگانی برای ساخت وب سایت راه اندازی کرده است. سرویس ساخت وب سایت بخشی از پروژه ی مرکز بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing Center) مایکروسافت محسوب می شود و امکان می دهد وب سایت را از صفر بسازید و محتواهای شبکه های اجتماعی را در آن وارد کنید یا پویش تبلیغاتی راه بیندازید. طبق گزارش خبرگزاری ویندوزسنترال، هدف اصلی پروژه ی جدید مایکروسافت کمک به کسب و کارهای کوچک است تا بتواند فرآیند بازاریابی را موثرتر انجام دهند.

مایکروسافت در بیانیه ی جدیدش می گوید براساس اطلاعات بدست آمده از اتحادیه ی کسب وکار کوچک (Small Business Association) بیش از 36 درصد از کسب وکارهای این چنینی وب سایت می تواند مشکل ساز شود؛ زیرا براساس داده های  Blue Corona، بین 70 تا 80 درصد از مردم پیش از مراجعه به کسب وکار یا خرید محصول، در ابتدا برای دیدن سابقه ی آن کسب وکار آنلاین جست وجو می کنند.

 به منظور استفاده از ابزار ساخت وب سایت مایکروسافت باید در بخش Digital Marketing Center حساب کاربری ایجاد کنید. پس از وارد کردن برخی اطلاعات، روی گزینه My Website در بخش بالا سمت راست صفحه کلیک کنید و در صفحه ی جدیدی که باز می شود، وب سایت بسازید.

اگر تصمیم بگیرید وب سایت را بر پایه ی صفحه ای در شبکه های اجتماعی ایجاد کنید، ابزار مایکروسافت اطاعات لازم نظیر تصاویر را از صفحه استخراج می کند تا وب سایت ایجاد شود. در صورت تمایل، میتوانید عنوان و توضیح نیز به وب سایت اضافه کنید، گزینه هایی نظیر تماس و ارسال ایمیل قرار دهید.
تصویر کاور انتخاب کنید و بخش های نظیر گالری و لینک های اجتماعی و اطلاعات تماس با شرکت را بگذارید. کارشناس رسانه ی ویندوزسنترال می گوید چند دقیقه با ابزار مایکروسافت کار کرده و متوجه سهولت استفاده از آن شده است.
ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.