MIUI 13 احتمالا 6 بهمن برای گوشی‌های بین‌المللی شیائومی معرفی می‌شود

MIUI 13 احتمالا 6 بهمن برای گوشی‌های بین‌المللی شیائومی معرفی می‌شود
پوستری که شیائومی در توییتر منتشر کرده است، از انتشار قریب‌الوقوع جزئیات جدید MIUI 13 خبر می‌دهد؛ جزئیاتی که احتمالا در مراسم ویژه‌ی 6 بهمن اعلام خواهد شد.

MIUI 13 احتمالا 6 بهمن برای گوشی‌های بین‌المللی شیائومی معرفی می‌شود

اواخر سال گذشته‌ی میلادی، شیائومی رابط کاربری MIUI 13 را در رویداد رونمایی گوشی‌های سری شیائومی 12 در چین معرفی کرد. اکنون پس از تقریبا یک ماه، شرکت چینی به‌طور ضمنی اعلام کرده است که می‌خواهد رابط کاربری جدیدش را برای بازارهای بین‌المللی معرفی کند.

به‌نوشته‌ی Gizmochina، شیائومی اعلام کرده است 26 ژانویه‌ی 2022 (6 بهمن 1400) ساعت 15:30 به وقت تهران رویدادی برگزار و گوشی‌های سری ردمی نوت 11 را معرفی خواهد کرد. در همین زمینه، انتظار می‌رود شیائومی رابط کاربری MIUI 13 را در رویداد مذکور برای بازارهای بین‌المللی معرفی کند.

تنهای ساعاتی پس از اعلام زمان برگزاری رویداد بین‌المللی بعدی شیائومی، حساب کاربری رسمی این شرکت در توییتر پوستر زیر را منتشر کرد و در توضیحات آن نوشت «زمانش فرا رسیده است» و کاربران باید منتظر اعلام خبرهای جدیدی درباره‌ی می یو آی 13 باشند.

در چند وقت اخیر در چین، شیائومی اکثر دستگاه‌هایی را به MIUI 13 مجهز کرده است که متکی‌بر اندروید 12 هستند. بررسی‌ها نشان نشان می‌دهد این رابط کاربری برای شماری از مدل‌های بین‌المللی گوشی‌های شیائومی نیز آماده شده است. درصورتی‌که چینی‌ها MIUI 13 را در رویداد پیش رو برای دستگاه‌های بین‌المللی معرفی می‌کنند، متعجب نخواهیم شد. شیائومی احتمالا اندکی پیش از آغاز مراسم یا بلافاصله پس از پایان آن، بیلدهای بتای MIUI 13 را برای کاربران Mi Pilot دردسترس قرار می‌دهد.

شیائومی پیش‌تر گفته است اکثر گوشی‌هایی که در سال 2021 در بازارهای خارج از سرزمین اصلی چین عرضه شده‌اند، در فصل اول 2022 رابط کاربری MIUI 13 را دریافت خواهند کرد. انتشار عمومی این رابط کاربری احتمالا در فوریه‌ی 2022 (بهمن و اسفند 1400) اتفاق می‌افتد.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.