قابلیت های جدید توییتر بزودی به این به این شبکه اجتماعی اضافه خواهند شد

admin یکشنبه 10 اسفند 1399 - 19:56
قابلیت های جدید توییتر بزودی به این به این شبکه اجتماعی اضافه خواهند شد

قابلیت های جدید توییتر

طبق گزارشات منتشر شده اخیر قابلیت های جدید توییتر به کاربران این امکان را می دهد تا بطور اتوماتیک افراد مزاحم را بلاک و آنها را به حالت بی صدا منتقل کنند.

شرکت توییتر روز پنج شنبه در کنفرانس تحلیلی اخیر خود اعلام کرده است که قابلیت های جدید توییتر به کاربران این امکان را می دهد تا گزینه را درحساب خود فعال کنند که افراد مزاحم به صورت اتوماتیک بلاک کرده و کسانی که الفاظ توهین آمیز به کار می برند به حالت بب صدا منتقل شوند.

این شرکت در کنفرانس تحلیلی خود، ویژگی های آینده شبکه اجتماعی خود را اینگونه توصیف می کند: "حساب هایی که به نظر برسد قوانین توییتر را نقض می کنند به طور خودکار مسدود می شوند و حساب هایی که از کلمات توهین آمیز یا از لغات نفرت انگیز استفاده کنند بی صدا خواهند شد." بعلاوه این شرکت قصد داردکه یک حالت امن نیز به برنامه خود اضافه کند که از طریق آن توییتر به طور خودکار حساب هایی را که ممکن است صاحب آنها یک مزاحم باشد را شناسایی کرده و نحوه ارتباط این حساب ها با محتوای شما را به مدت هفت روز محدود می کند. البته هنوز اطلاعات کاملی درباره ویژگی های مورد بحث منتشر نشده است و ما منتظر انتشار اخبار رسمی و بیشتر توسط این کمپانی هستیم.

توییتر مدت هاست که با سو استفاده های مختلف در سیستم عامل خود دست و پنجه نرم می کند و در طی سالهای اخیر چندین ویژگی را برای کمک به کاهش محتوای توهین آمیز منتشر کرده است،از جمله اجازه دادن به افراد برای پنهان کردن پاسخ ها و اجازه دادن به کاربران برای کنترل اینکه چه کسی می تواند به یک توییت شخصی پاسخ دهد.
این شرکت همچنین برخی ابزارهای حذف خودکار را برای حذف توییت های توهین آمیز مورد استفاده قرار داده و در سال 2019 اعلام کرده است که بیش از 50 درصد از توییت های توهین آمیز را قبل از اینکه کاربران گزارش دهند حذف می کند.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.