احتمال تغییر سیستم عامل اندروید به فیوشا در گوشی های سامسونگ

admin یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 - 20:02
احتمال تغییر سیستم عامل اندروید به فیوشا در گوشی های سامسونگ
شرکت سامسونگ اعلام کرده است که احتمال تغییر سیستم عامل مورد استفاده گوشی های خود به فیوشا را خواهد داشت که پروژه بعدی شرکت گوگل به حساب می آید

احتمال تغییر سیستم عامل اندروید به فیوشا در گوشی های سامسونگ

با توجه به گزارشات منتشر شده، احتمال تغییر سیستم عامل اندروید به فیوشا در آینده نزدیک برای گوشی های سامسونگ وجود دارد. این سیستم عامل که متن باز است، از سال 2016 یکی از پروژه های مهم شرکت گوگل به حساب می آید و از آن زمان تا به امروز آزمایشات زیادی روی آن انجام شده است.

برخلاف اندروید که فقط برای گوشی های هوشمند قابل استفاده است، فیوشا قرار است به عنوان سیستم عامل محصولات زیادی نقش خود را ایفا کند و هدف آن تعامل کامل و سریع بین دستگاه های مختلف است.

از دیگر ویژگی های فیوشا می توان به آپدیت پذیری بالای آن نسبت به اندروید اشاره کرد. این بدان معناست که مشتریان دیگر لازم نیست که به شرکت سازنده تلفن هوشمند خود جهت دریافت بروزرسانی ها بسنده کنند و خیال کاربران درباره مشکل آپدیت نرم افزاری آسوده خواهد بود.

اواخر سال گذشته، گوگل دسترسی عموم را برای استفاده از این سیستم عامل جدید آزاد کرد و مدتی پیش سامسونگ یکی از متقاضیان ابتدایی برای آزمایش آن بر روی دستگاه های خود شد. البته هنوز به طور واضح مشخص نیست که این غول کره ای چه زمانی از فیوشا بطور رسمی استفاده کند، اما افشاکننده چینی یعنی آیس یونیورس اعلام کرده است که احتمال استفاده از فیوشا در دستگاه های آینده سامسونگ وجود دارد. 
با این حال اگر گوگل تصمیم بگیرد که فیوشا را جایگزین اندروید کند، شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند چاره ای جز پذیرش این موضوع نخواهند داشت. با توجه به نزدیک شدن زمان مراسم رونمایی از محصولات گوگل و اندروید 12، به نظر نمی رسد که ما امسال شاهد حضور رسمی فیوشا در دستگاه های پیشرو باشیم.

ارسال نظر
به انگلیسی وارد شود
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.