ریلمی رشد چشمگیر 831 درصدی را در بخش گوشی‌های هوشمند 5G ثبت کرد

admin پنجشنبه 9 دی 1400 - 14:00
ریلمی رشد چشمگیر 831 درصدی را در بخش گوشی‌های هوشمند 5G ثبت کرد

ریلمی رشد چشمگیر 831 درصدی را در بخش گوشی‌های هوشمند 5G ثبت کرد

شرکت تحقیقاتی کانترپوینت، اطلاعات متفاوتی در مورد نرخ رشد برندهای گوشی هوشمند اندرویی 5G ارائه کرده که در این بین، ریلمی، رشد فوق‌العاده‌ی 831 درصدی را در سه‌ماهه‌ی سوم سال 2021 دارا است.

یک گزارش جدید اطلاعات جالبی درباره‌ی بازار گوشی‌های هوشمند اندرویدی 5G فاش کرد. این حوزه در زمان‌های اخیر رشد زیادی داشته و ریلمی عنوان «سریع‌ترین برند در حال رشد بازار» را به خود اختصاص داده است.

به‌نقل از گیزموچاینا و براساس گزارش شرکت تحقیقاتی کانترپوینت، برند چینی گوشی‌های هوشمند در سه‌ماهه‌ی سوم سال 2021 رشد فوق‌العاده‌ی 831 درصدی را کسب کرده و این رشد قابل‌توجه به‌لطف عملکرد عالی آن در مناطقی مانند هند، چین و اروپا بود. کانترپوینت افزود برند ریلمی توانسته با رشد سالانه‌ی 831 درصدی فروش گوشی‌های هوشمند 5G خود، از بازار پیشی بگیرد؛ که بسیار بالاتر از نرخ جهانی 121 درصدی است.

وارون میشرا، مدیر ارشد کانترپوینت بیان کرد استراتژی قوی و مجموعه‌ی گسترده‌ی 5G در محدوده‌های قیمتی مختلف باعث شد تا ریلمی سریع‌ترین رشد را داشته باشد. مدیرعامل و مؤسس شرکت چینی مذکور، اسکای لی، گفت: «هدف ما کمک به حداقل 100 میلیون جوان در سراسر جهان است تا از مزایای فناوری 5G در گوشی‌های هوشمند بهره ببرند.»

در حال حاضر، ریلمی همچنین پنجمین تولیدکننده‌ی بزرگ گوشی‌های هوشمند اندرویدی در جهان است. به‌عبارت دیگر، رشد کلی آن را می‌توان به تمرکز قوی بر فناوری 5G نسبت داد. ریلمی سرمایه‌گذاری زیادی در تحقیق و توسعه‌ی گوشی‌های هوشمند 5G انجام داده و به‌دنبال ایجاد تنوع در خط تولیدخود نیز بوده است. بنابراین، اگرچه در مقایسه با برخی از غول‌های فناوری دیگر، شرکتی نوپا محسوب می‌شود، اما توانسته سهم کلی 15/5درصدی بازار گوشی‌های هوشمند 5G را در سه‌ماهه‌ی دوم 2021 به‌دست آورد.

ارسال نظر
به انگلیسی وارد شود
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.