سامسونگ تاکنون تعداد کمی گلکسی S21 FE تولید کرده است

admin چهارشنبه 31 شهریور 1400 - 17:52
سامسونگ تاکنون تعداد کمی گلکسی S21 FE تولید کرده است

سامسونگ تاکنون تعداد کمی گلکسی S21 FE تولید کرده است

طبق اخبار منتشرشده، سامسونگ بیش از 10 هزار دستگاه گلکسی S21 FE تولید کرده که بسیار کم است و حتی نیازهای یک بازار را رفع نخواهد کرد.

گلکسی S21 FE به‌زودی رونمایی خواهد شد و احتمالا با چالش‌های زیادی در مقابل رقبا روبه‌رو خواهد شد. به گزارش Sammobile، مکس جامبور، افشاگر این صنعت می‌گویدسامسونگ تابه‌حال بیش از 10 هزار دستگاه گلکسی S21 FE تولید کرده است. این تعداد تولید ناچیز است و نیازهای حتی یک منطقه را برآورده نخواهد کرد. به گفته‌ی مکس، تقاضای زیادی برای گلکسی زد فلیپ 3 می‌تواند یکی از دلایل تولید کم گلکسی S21 FE باشد؛ اما از طرفی دیگر، سامسونگ احتمالا تولید این گوشی را در هفته‌های آینده افزایش خواهد داد.

طبق گزارش‌ها، گلکسی S21 FE در دو نسخه با اسنپدراگون 888 و اگزینوس 2200 در دسترس خواهد بود. یکی دیگر از دلایل کاهش تولید می‌تواند ناشی از این موضوع باشد که از تراشه‌ی اسنپدراگون 888 در گوشی‌های تاشوی گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 استفاده می‌شود.

در بهترین حالت، کمبود تراشه‌ی اسنپدراگون نباید روی اگزینوس تأثیر بگذارد؛ اما این بار اوضاع کمی متفاوت است. هر دو تراشه با لیتوگرافی 5 نانومتری و توسط واحد Samsung LSI تولید می‌شوند؛ بنابراین کمبود قطعات بر هر دو SKU (واحد نگه‌داری موجودی) به‌طور مساوی تأثیر می‌گذارد.

با این تفاسیر، سامسونگ به فروش گلکسی S21 FE بدبین است. اکنون گلکسی S21 معمولی را می‌توان با قیمتی نسبتا مقرون‌به‌صرفه خریداری کرد؛ بنابراین انگیزه‌ی بسیار کمی برای خرید گلکسی S21 FE وجود دارد. از طرفی دیگر چند ماه دیگر گلکسی S22 رونمایی خواهد شد؛ بنابراین افراد زیادی ترجیح می‌دهندمنتظر نسل بعدی دستگاه‌های سامسونگ باشند.

ارسال نظر
به انگلیسی وارد شود
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.