به روزرسانی گلکسی A52 با هدف بهبود عملکرد دوربین و تماس تصویری منتشر شد

admin یکشنبه 2 خرداد 1400 - 20:29
به روزرسانی گلکسی A52 با هدف بهبود عملکرد دوربین و تماس تصویری منتشر شد
به روزرسانی نسخه ی 4G و 5G گلکسی A52 با هدف بهبود عملکرد دوربین و افکت تماس تصویری، در اروپا منتشر شده است و به زودی در سایر مناطق در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

به روزرسانی گلکسی A52 با هدف بهبود عملکرد دوربین و تماس تصویری منتشر شد

سامسونگ در حال انتشار پچ امنیتی می 2021(اردیبهشت و خرداد 1400) برای بسیاری از دستگاه های گلکسی است. به گزارش Sammobile، آخرین بروزرسانی امنیتی برای دو گوشی پرچم دار میان رده، یعنی نسخه ی 4G و 5G گلکسی ای 52 منتشر شده است که به ترتیب با شماره ی فرم ور A525xXXU2AUE1 و A526BXXU2AUE1 ارائه شده اند.

تغییرات به روزرسانی گلکسی A52 4G شامل بهبود و پایداری قابلیت Quick Share، بهبود عملکرد دوربین و افزایش کیفیت تماس ویدئویی است؛ البته برخی از این تغییرات مربوط به آپدیت قبل است.

یکی از تغییرات چشمگیر این به روزرسانی، اضافه شدن افکت تماس تصویری است که چندی پیش در آپدیت گلکسی A72 ارائه شده بود. این قابلیت به کاربر امکان می دهد در تماس ویدئویی، از طریق برنامه هایی مانند مایکروسافت تیمز، زوم و گوگل دوئو، تصویر پس زمینه را تار یا سفارشی سازی کند. دسترسی به این قابلیت از منوی Setting و سپس  Advanced features menu فراهم می شود.

در حال حاضر به روزرسانی مذکور در بیشتر مناطق اروپایی عرضه شده است و طبق معمول، روند انتشار به روزرسانی متغیر است؛ یعنی احتمال دارد چند روز طول بکشد تا برای سایر مناطق منتشر شود. با این تفاسیر می توانید با رفتن به بخش تنظیمات گوشی و سپس به روزرسانی نرم افزار، به صورت دستی وجود این آپدیت را بررسی کنید.
ارسال نظر
به انگلیسی وارد شود
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.