به روزرسانی گوگل فوتوز قابلیت هایی کاربردی به ویرایشگر ویدئو اضافه می کند

admin شنبه 25 بهمن 1399 - 19:57
به روزرسانی گوگل فوتوز قابلیت هایی کاربردی به ویرایشگر ویدئو اضافه می کند

در آخرین به روزرسانی گوگل فوتوز، بخش ویرایشگر ویدئو در این اپلیکیشن امکانات جالبی مثل تریم و گرفتن لرزش تصویر پیش روی کاربران قرار می دهد

گوگل در طول ماه های گذشته سعی کرده است ویژگی های جدیدی به سرویس گوگل فوتوز اضافه کند. این شرکت ساختار ویرایش عکس و فیلم در این اپلیکیشن را تغییر داده است و قابلیت هایی کاربردی در اختیار کاربران قرار می دهد. به تازگی ویرایشگر ویدئوی گوگل فوتوز از نو طراحی شده است و امکانات بسیاری پیش روی کاربران خود در اندروید و iOS قرار می دهد.

به گزارش Engadget، در ویرایشگر جدید کاربران کنترل خوبی روی تریم کردن، گرفتن لرزش ها، چرخاندن ویدئو ها و حتی امکان کراپ کردن ویدئو و تنظیم اکسپوژر خواهند داشت. این امکانات در حال حاضر برای کاربران iOS فراهم شده است و در طول هفته های آینده در اختیار کاربران اندروید قرار می گیرد.

گوگل یک سری از ویژگی های ویرایش عکس مختص گوشی های پیکسل را هم به صورت عمومی عرضه کرده است؛ اما برای استفاده از این ویزگی ها باید اشتراک گوگل وان داشته باشید.

اینکه گوگل ویژگی جدید در اختیار مشترکان گوگل وان قرار می دهد، جای تعجب ندارد و مشخص است که قصد دارد درآمد بیشتری از سرویس گوگل فوتز کسب کند.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.