پلی استور میزبان تنوع بیشتری از اپلیکیشن‌های اندروید اتو می‌شود

admin چهارشنبه 18 فروردین 1400 - 20:05
پلی استور میزبان تنوع بیشتری از اپلیکیشن‌های اندروید اتو می‌شود
گوگل اعلام کرده است توسعه ‌دهندگان متفرقه از این پس می‌توانند به ‌غیر از اپلیکیشن‌های پیام ‌رسان و پخش محتوای چند رسانه‌ای، اپلیکیشن مسیریاب و پارکینگ ‌یاب هم برای اندروید اتو توسعه دهند

Android Auto

کاربران اندروید اتو (Android Auto) به زودی قرار است شاهد تنوع بالاتری از اپلیکیشن های مسیریاب، پارکینگ یاب، ایستگاه شارژ در گوگل پلی استور باشند. آن طور که انگجت می نویسد، از روز گذشته، گوگل به توسعه دهندگان متفرقه امکان داده است اپلیکیشن هایی برای سه دسته ی یادشده توسعه دهند. توسعه ی اپلیکیشن ها زمان زیادی به طول نمی انجامد.

گوگل نخستین بار در ماه آگوست 2020 (مرداد و شهریور 1399) اعلام کرده بود پلی استور را به روی تنوع بیشتری از اپلیکیشن های پلتفرم اندروید اتو باز می کند. مدتی پیش امکان کار با شماری از این اپلیکیشن ها در قالب نسخه ی بتا فراهم شد، با این حال اکنون مجبور نیستید سراغ نسخه بتا بروید.

تا پیش از انتشار بیانیه ی روز گذشته ی گوگل، این شرکت به توسعه دهندگان متفرقه امکان می داد صرفا اپلیکیشن پیام رسانی و پخش محتوای چند رسانه ای برای اندروید اتو منتشر کنند.

9to5Google می نویسد گوگل پیش تر نسبت به باز کردن پلی استور به روی تنوع بیشتری از اپلیکیشن های اندروید اتو بسیار بی میل بود و دلیل بی میلی گوگل تا حد زیادی این بود که می خواست تجربه ی ایمنی برای کاربران اندروید اتو در دسترس قرار بگیرد. در بیانیه ی روز گذشته از توسعه دهندگان درخواست کرد پیش از انتشار برای اندروید اتو، مطمئن شوند که رهنمودهای این شرکت را به طور کامل رعایت کرده اند.
ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.