زمان برگزاری سامسونگ گلکسی آنپکد ۲۰۲۲ تأیید شد

admin دوشنبه 20 دی 1400 - 20:00
زمان برگزاری سامسونگ گلکسی آنپکد ۲۰۲۲ تأیید شد
سامسونگ زمان برگزاری رویداد گلکسی آنکپد 2022 را مشخص کرد.

زمان برگزاری سامسونگ گلکسی آنپکد ۲۰۲۲ تأیید شد

براساس جدیدترین گزارش های منتشر شده، به نظر می رسد سامسونگ تاریخ رویداد Galaxy Unpacked ۲۰۲۲ خود را تعیین کرده باشد. طبق خبری جدید، این محصول از جمله گوشی های خانواده ی مورد انتظار گلکسی S22، هشتم فوریه (نوزدهم بهمن) رونمایی خواهند شد. 

به‌گزارش wccftech، سامسونگ زمان را برای آغاز پیش سفارش سری گلکسی S22 تلف نمی کند. بنابر گزارشی از Ddaily، پس از پایان یافتن Galaxy Unpacked ۲۰۲۲ در هشتم فوریه، پیش سفارش ها از نهم فوریه (بیستم بهمن) آغاز می شود. مدت کوتاهی پس از آن، انتظار می رود سامسونگ در MWC ظاهر شود؛ اما حضور غول فناوری کره ای در آنجا بیشتر از اینکه به خط تولید گوشی های هوشمند پرچم دار آینده اش مرتبط باشد، بر نمایش اکوسیستم گلکسی متمرکز خواهد بود.

در این گزارش، آمده است یکی از مقام های سامسونگ الکترونیکس درباره زمان شروع رویداد  Galaxy Unpacked ۲۰۲۲ نکات زیر را بیان کرده است:

تایید کرده ایم که این رویداد هشتم فوریه برگزار می شود و در حال بحث درباره ی زمان ارسال دعوت نامه ها تا پایان ژانویه هستیم. محصولات عرضه نشده را نمی توانیم تایید کنیم.

انتظار می رود فروش سری گلکسی اس 22 از بیست و چهارم فوریه (پنجم اسفند) آغاز شود. می توان حدس زد هدیه ای نیز برای افرادی در نظر گرفته شده ست که یکی از این سه مدل را پیش خرید می کنند. هدیه ی مذکور ممکن است یکی از اعضای خانواده ی گلکسی بادز سامسونگ باشد؛ البته هنوز مشخص نیست که سامسونگ با چه سیاستی محصولات رایگان را در اختیار خریداران قرار می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، باید زمان بیشتری منتظر ماند. 
انتظار می رود سامسونگ گلکسی اس 22 و گلکسی اس 22 پلاس و گلکسی اس 22 اولترا را رسما معرفی کند. لوازم جانبی طراحی شده برای مدل های یاد شده نیز می توانند در Galaxy Unpacked ۲۰۲۲ رونمایی شوند. 
ارسال نظر
به انگلیسی وارد شود
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.