دوربین ویوو X70 پرو در تست‌های DXOMARK از آیفون 13 پیشی گرفت

دوربین ویوو X70 پرو در تست‌های DXOMARK از آیفون 13 پیشی گرفت

دوربین ویوو X70 پرو در تست‌های DXOMARK از آیفون 13 پیشی گرفت

دوربین گوشی ویوو X70 پرو با امتیاز 131 بالاتر از آیفون 13 و آیفون 12 پرو مکس اپل در فهرست DxOMark قرار گرفت.

اخیرا سایت بررسی و امتیازدهی DxOMark، دوربین پرچم‌دار 2021 ویوو با نام X70 پرو را بررسی کرده که نتایج به دست آمده از این بررسی، این گوشی را در بین بهترین‌های دوربین گوشی قرار داده است. امتیاز به دست آمده برای عملکرد دوربین ایکس 70 پرو 131 است که با این امتیاز جایگاه دوازدهم فهرست را به‌طور مشترک با گوشی‌های اوپو فایند X3 پرو و ویوو X50 پرو پلاس در اختیار دارد. جالب است بدانید که این امتیاز، بالاتر از امتیازات به دست آمده برای دوربین گوشی‌های آیفون 13، آیفون 13 مینی و حتی آیفون 12 پرو مکس است.

کارشناسان دگزومارک در بررسی دوربین ایکس 70 پرو، نورسنجی دقیق، رنگ‌های پویا، جزئیات عالی در شرایط کم‌نور، وایت‌بالانس (تراز سفیدی) دقیق در دوربین فوق‌عریض و لرزش‌گیری بسیار سودمند در ویدئوها را از نقاط قوت این دوربین این گوشی برشمردند. 

از طرف دیگر بافته‌های این بررسی نشان می‌دهد که دوربین پرچم‌دار 2021 ویوو، X70 پرو، دارای مشکلاتی از قبیل نبود جزئیات دقیق در برخی شرایط، وجود نویز در روز و شب، دقت رنگ پایین در دوربین فوق‌عریض و از دست دادن فوکوس و جزئیات در ویدئوهای شرایط کم‌نور است.

بد نیست بدانید که پرچم‌داران ویوو همواره به خاطر دوربین‌های خوب و قابل‌توجهی که از آن بهره می‌برند، بین کاربران محبوبیت خاصی دارند و شاید جای تعجب نباشد که عملکرد دوربین گوشی ویوو ایکس 70 پرو حائز امتیاز بالاتری از دوربین برخی پرچم‌داران جدید اپل شده است؛ همچنین استفاده‌ی ویوو از لنزهای زایس، روکش T زایس و لرزش‌گیر اپتیکال (گیمبال) در دوربین‌های پرچم‌دارانش، موجب عملکرد خوب و متفاوت دوربین گوشی‌های این شرکت شده است.
ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.