امسال خبری از گلکسی نوت 21 نیست

امسال خبری از گلکسی نوت 21 نیست
طی ماه های اخیر شایعات زیادی پیرامون عرضه نوت 21 سامسونگ منتشر شد. حال سامسونگ رسما عدم حضور این گوشی را در سال جاری تایید کرده است.

سامسونگ تایید کرد:  

امسال خبری از گلکسی نوت 21 نیست

با عرضه گلکسی اس 21 اولترا و پشتیبانی آن از قلم اس پن، بسیاری براین باور بودند که سامسونگ قصد دارد بطور کلی سری Note را از خط خود حذف کند.

طبق شایعات منتشر شده گلکسی فولد 3 پیشرو سامسونگ نیز از قلم اس پن پشتیبانی خواهد کرد. این مسئله باعث می شود تا تنها ویژگی خاص سری نوت انحصار خارج شده و در اختیار دیگر دستگاه های غول فناوری کره ای قرار گیرد. 

حال بعد از گذشت چند ماه مدیرعامل سامسونگ بالاخره بطور رسمی اعلام کرد فعلا خبری از نوت 21 نخواهد بود. البته هنوز مشخص نیست عدم عرضه این گوشی در سال جاری میلادی به معنی حذف کلی سری نوت از محصولات سامسونگ است یا غول کره ای برنامه ای دیگر برای آن دارد. 

به گفته دکتر Roh Tae-Moon مدیرعامل جدید بخش گوشی های غول کره ای: «سامسونگ قصد دارد ویژگی های خاص و جذاب سری نوت را به دستگاه های تاشوی خود بیاورد.»

بنابراین هنوز حذف کامل سری نوت توسط مدیرعامل این شرکت تایید نشده است. البته احتمال عرضه نوت 22 درسال آینده نیز وجود دارد و به نظر می رسد این کمپانی منتظر است تا ببیند محصولات پیشرو خود با چه میزان فروشی روبرو خواهد شد. 

در صورت عدم دستیابی فروش گوشی های فولد 3 و فلیپ 3 به ارقام مد نظر شرکت، احتمالا در سال 2022 شاهد عرضه نوت 22 خواهیم بود.

البته مدیرعامل بخش تلفن های هوشمند سامسونگ بر این باور است که فعلا تولید و عرضه گوشی های تاشو نمی تواند جایگزین مناسبی برای سری محبوب نوت باشد، زیرا دستگاه های جدید از یک طراحی خاص و قیمتی بالاتر بهره می رند.

بنابراین عرضه گجت های تاشو در حال حاضر نمی تواند نیازهای مالی شرکت را بطور کامل رفع کند. با این حال وی معتقد است در آینده گوشی های هوشمند تاشو جای گجت های روزمره حال حاضر کاربران را خواهند گرفت.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.