واتساپ ویژگی انتقال چت بین آیفون و اندروید را آزمایش می کند

admin سه شنبه 17 فروردین 1400 - 19:59
واتساپ ویژگی انتقال چت بین آیفون و اندروید را آزمایش می کند
واتساپ در حال آزمایش امکان استفاده هم‌ زمان از این پیام ‌رسان روی چند پلتفرم مختلف و امکان انتقال تاریخچه‌ی‌ چت‌ بین پلتفرم‌ های مختلف است.

انتقال چت بین آیفون و اندروید از طریق واتساپ

به نظر می رسد واتساپ روی ویژگی انتقال چت در آیفون و گوشی های اندرویدی کار می کند و به گفته 9to5mac، این اقدام نشان از تغییر سیاست های آن دارد. واتساپ در حال بررسی راه هایی است که بتوان از این پیام رسان هم زمان روی دستگاه های مختلف استفاده کرد و به همین دلیل، امکان انتقال تاریخچه ی چت بین آیفون و گوشی های اندرویدی به این پیام رسان اضافه خواهد شد.

تصویر منتشر شده نشان می دهد که به زودی کاربران می توانند چت های خود را بین آیفون و گوشی های اندرویدی انتقال بدهند؛ این امکان شامل پیام های صوتی هم می شود.

براساس اطلاعات منتشر شده، زمانی که کاربران آیفون قصد داشته باشند از واتساپ روی دستگاه هایی با سیستم های عامل مختلف استفاده کنند، باید آن را به واسطه اپ استور یا TestFlight که مربوط به نسخه های آزمایشی می شود، به آخرین نسخه به روزرسانی کنند؛ با این کار ناهماهنگی با گوشی های اندرویدی به وجود نمی آید.

هنوز اطلاعات بیشتری درباره این ویژگی جدید واتساپ منتشر نشده؛ اما جالب است که این شرکت بالاخره به فکر ایجاد خصوصیتی افتاده که قبلا روی پیام رسان های دیگر از جمله تلگرام وجود نداشت.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.