اینستاگرام با استیکر Add Yours، برای اولین بار مشارکت عمومی در استوری ها را ممکن کرد

admin سه شنبه 11 آبان 1400 - 20:02
اینستاگرام با استیکر Add Yours، برای اولین بار مشارکت عمومی در استوری ها را ممکن کرد

اینستاگرام با استیکر Add Yours، برای اولین بار مشارکت عمومی در استوری ها را ممکن کرد

اینستاگرام امروز اعلام کرد که با استیکر جدیدی در بخش استوری ها امکان ایجاد رشته محتوای عمومی را فراهم می کند. این قابلیت با کاربران اجازه می دهد در پاسخ به استوری ها بتوانند درباره همان موضوع استوری بگذارند. استیکر Add Yours که قبلا به صورت آزمایشی در اندونزی و ژاپن آزمایش شده بود، حالا در دسترس عموم قرار گرفته است. 

اینستاگرام می گوید کاربران می توانند استیکر Add Yours را در استوری های خود به اشتراک بگذارند و ببینند کدام یک از مخاطبانشان در استوری های خود به آن ها پاسخ می دهند. این استیکر تعاملی برای ایجاد زنجیره ای از محتواها استفاده می شود که هر بار کاربر قادر است استوری خود را به آن اضافه کند.

برای مثال، فرض کنید کاربر درباره لباسی که آن روز پوشیده استوری می گذارد و با این استیکر از مخاطبان خود می خواهد که آن ها هم لباس امروز خود را نشان دهند. در نهایت رشته ای از استوری ها به صورت یکجا گردآوری می شود که تمام مشارکت کنندگان در این موضوع را نشان می دهد.

برای استفاده از استیکر Add Yours کافیست پس از آماده سازی استوری، ابزار استیکر را از بالای نوار مسیریابی انتخاب کنید. سپس از طریق استیکر Add Yours یک رشته گفتگوی عمومی را آغاز نمایید. همچنین، در صورتی که مخاطبان شما از این استیکر استفاده کنند، می توانید روی آن تپ کرده و در پاسخ استوری خود را درباره موضوع مربوطه به اشتراک بگذارید.

هرچند این قابلیت برای مشارکت بیشتر طراحی شده، ولی می تواند به یافتن افراد جدید برای دنبال کردن هم کمک کند. وقتی از طریق استوری یک شخص دیگر روی این استیکر تپ کنید، می توانید سایر استوری هایی که پیش تر درباره این موضوع منتشر شده را ببینید.
معرفی Add Yours در شرایطی اتفاق می افتد که اینستاگرام چند روز پیش دسترسی عمومی به استیکر اشتراک گذاری لینک در استوری ها را برای همه کاربران فعال کرد. این قابلیت پیش تر فقط برای کسب و کارها و کاربرانی فعال بود که حداقل 10 هزار دنبال کنده داشتند. 
ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.