شیائومی: تا سال 2024 جایگاه نخست بازار جهانی گوشی‌های هوشمند را برای همیشه حفظ خواهیم کرد

admin شنبه 15 آبان 1400 - 14:00
شیائومی: تا سال 2024 جایگاه نخست بازار جهانی گوشی‌های هوشمند را برای همیشه حفظ خواهیم کرد
شیائومی قصد دارد از نظر سهم بازار جهانی گوشی‌های هوشمند تا سال 2024 با حذف سامسونگ و اپل، جایگاه نخست را کسب کند و برای همیشه در این جایگاه باقی بماند.

شیائومی: تا سال 2024 جایگاه نخست بازار جهانی گوشی‌های هوشمند را برای همیشه حفظ خواهیم کرد

سامسونگ در سال‌های اخیر، جدال شدیدی با برندهای چینی گوشی‌های هوشمند داشته است و هرچند که دیگر هواوی از میدان رقابت خارج شده، اما شیائومی همچنان رقیب سرسختی برای سامسونگ محسوب می‌شود. درواقع شیائومی دشمن بعدی سامسونگ خواهد بود، زیرا این شرکت به‌تازگی برنامه‌ی خود را برای حذف سامسونگ و اپل فاش کرده است.

به‌گزارش سم‌موبایل، شیائومی قصد دارد از نظر سهم بازار جهانی گوشی‌های هوشمند از سامسونگ و اپل پیشی بگیرد و می‌خواهد تا 3 سال آینده به جایگاه برتر برسد؛ اما چگونه؟

این شرکت جزئیات زیادی درباره‌ی گوشی‌های هوشمند نسل بعدی خود منتشر نکرده؛ اما طبق مصاحبه‌ی اخیر لو ویبینگ، مدیر کل برند ردمی و نائب رئیس شیائومی، بخش بزرگی از استراتژی شیائومی برای تسلط بر بازار موبایل حول شبکه‌ی فروشگاه‌های خرده‌فروشی آن می‌چرخد.

شیائومی در اوایل سال جاری میلادی از سامسونگ و اپل پیشی گرفته بود و بدون‌شک نبود هواوی کمک زیادی به رسیدن جایگاه شیائومی کرد. این شرکت تنها یک ماه جایگاه نخست را حفظ کرد تااینکه سامسونگ دوباره پیشتاز شد؛ البته شیائومی قصد دارد در آینده جایگاه نخست را برای همیشه حفظ کند. این شرکت قصد دارد تا سال 2024 با ایجاد شبکه‌ی گسترده از 30 هزار فروشگاه غیرآنلاین به اهداف خود برسد.

سامسونگ همچنین به گسترش شبکه‌ی فروشگاه‌های خرده‌فروشی خود در بازارهای اصلی ادامه می‌دهد، اما به‌نظر می‌رسد که غول کره‌ای بیشتر روی صفحه‌نمایش تاشو تمرکز کرده است تا این راه را در دهه‌ی آینده به بهترین شکل جلو ببرد. سامسونگ هنوز در این بخش رقیب جدی ندارد؛ اما ممکن است بازار در سال 2024 بسیار متفاوت باشد.
ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.