شیائومی ده‌هزارمین فروشگاه Mi Home خود را در چین افتتاح کرد

admin یکشنبه 9 آبان 1400 - 14:00
شیائومی ده‌هزارمین فروشگاه Mi Home خود را در چین افتتاح کرد

شیائومی ده‌هزارمین فروشگاه Mi Home خود را در چین افتتاح کرد

شیائومی طبق وعده‌ی خود، ده‌هزارمین فروشگاه Mi Home را در مساحتی بیش‌از 600 مترمربع افتتاح کرد. هدف این شرکت وجود حداقل یک فروشگاه در هر یک از شهرستان‌های چین است.

چند روز پیش در جریان معرفی سری ردمی نوت 11، مدیرکل ردمی و شیائومی (لو ویبینگ) اشاره کردند که غول فناوری تا قبل از پایان اکتبر (آبان 1400)، ده‌هزارمین فروشگاه Mi Home خود در چین را افتتاح خواهد کرد. به گزارش گیزموچاینا، اکنون دقیقا طبق برنامه، ده‌هزارمین فروشگاه Mi Home افتتاح شده است.

فروشگاه معروف Mi Home از طراحی معماری منحصربه‌فردی بهره می‌برد و به معنای واقعی کلمه بی‌نظیر است. این فروشگاه در دره‌ی شادی در شنژن واقع شده و مساحتی بیش از 600 مترمربع را پوشش می‌دهد.

غول فناوری به 1000 خریدار اول فروشگاه جدیدش فرصتی می‌دهد که با پرداخت یک یوآن اضافی در کنار خرید خود، ردمی بادز 3 دریافت کنند. این شرکت همچنین به برنامه‌های خود در آینده برای ادغام فروشگاه Mi Home و مرکز خدمات پس از فروش اشاره کرد تا دسترسی مشتریان را برای ارائه‌ی خدمات نزدیک‌تر کند.

لو ویبینگ همچنین به عرضه‌ی سری ردمی نوت 11 اشاره کرد که این شرکت در حال حاضر تعداد فروشگاه‌های فیزیکی خود را در بیش از 2200 شهرستان در چین گسترش داده که نشان‌دهنده‌ی پوشش 80 درصدی کل شهرستان‌ها است. این امر با هدف گشایش حداقل یک فروشگاه Mi Home در هر یک از شهرستان‌های چین مطابقت دارد.
ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.