ضمانت اصل بودن محصول


در همه جای دنیا خریدار اولین معیاری که برای انتخاب یک محصول در نظر دارد، اصل بودن محصول است. متاسفانه با پیشرفت تکنولوژی محصول های تقلبی ( Fake ) زیادی از نوع برند اصلی آن روزانه تولید و به بازار عرضه می شود. تنها راه شناسایی محصول اصل از فرع، این است که محصول مورد نظر دارای گارانتی اصلی و برچسب هولوگرام باشد. گارانتی معتبرترین مقوله در خرید یک محصول می باشد. فروش محصول های بدون گارانتی و یا با گارانتی های غیر معتبر مشکل های زیادی را در آینده بوجود می آورد. هنگامی که محصول های با گارانتی واقعی عرضه می شوند فروشگاه متعهد می شود تا هر گونه خدمات پس از فروش را که هم از لحاظ عرفی و انسانی و هم از لحاظ شرعی واجب می باشد را به مشتریان خود ارائه نماید. دقت داشته باشید که حتما محصول مورد نظر خود را از نمایندگی های مجاز آن برند و یا فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی می هارد دارای مجوز رسمی از سازمان نظام صنفی رایانه ای و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. محصول های فروشگاه اینترنتی می هارد بر طبق قوانین جمهوری اسلامی و اداره کل اصناف و مالیات کشور با در نظر گرفتن مبلغی معلوم بعنوان کارمزد، محصول را به مشتریان عرضه می کند. تمامی محصول های فروشگاه اینترنتی می هارد دارای گارانتی اصلی و برچسب هولوگرام هستند و از این رو فروشگاه اینترنتی می هارد تمامی محصول های موجود خود را تضمین ( ضمانت اصل بودن محصول ) می کند.

جالب است بدانید که در حال حاضر کلیه محصول های دیجیتال موجود در بازار ایران، ساخت تولید کنندگان چینی می باشند و بعلت ارزانتر بودن قیمت محصول، خواهان بیشتری دارد. قیمت مناسب برای محصول امری مهم است که باید رعایت شود اما کیفیت محصول به مراتب از قیمت آن مهم تر است.

- توصیه فروشگاه اینترنتی می هارد به شما مشتریان محترم این است که کیفیت را فدای کمیت نکنید.

بازخوردها
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)