محصولات دست دوم

همکار و مشتری عزیز؛

لطفا قبل از ورود به بخش محصولات دست دوم قوانین مربوط به آن را که در همین صفحه ذکر شده است مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید و یا فروش محصول خود نمایید.

لطفا قبل از ورود به بخش محصولات دست دوم قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی می هارد را مطالعه فرمایید.

لینک: قوانین و مقررات

 

صفحه ی محصولات دست دوم: ورود

 

مختصری از قوانین فروش محصولات دست دوم:

مرکز هارد گیلان؛ فروشگاه اینترنتی می هارد مارکتی تخصصی برای محصولات نو، آکبند و گارانتی دار می باشد. همچنین محصولات دست دوم (به درخواست همکاران و مشتریان عزیزمان).

- جهت اطلاع از گارانتی مجموعه ما می توانید به صفحه ی " گارانتی تعویض می هارد " مراجعه فرمایید.

لذا در زمینه فروش محصولات دست دوم برای اینکه خریدار از بدست آوردن محصولات مرغوب، سالم و همچنین فروشنده از بدست آوردن مبلغ فروش محصول و عدم عودت محصول به بهانه های غیر واقعی، اطمینان داشته باشد، مجموعه ما خود را موظف به اجرای شرایط و قوانینی کرده است. شرایط و قوانینی که تقریبا تمامی فروشگاه های معتبر اینترنتی از آن پیروی می کنند. بنابراین از فروشندگان و خریداران محترم تقاضا می شود شرایط و قوانین خرید و فروش را مطالعه کرده، در اجرای دقیق آنها ما را یاری فرمایید.

محصولات ارایه شده در وب‌سایت ما از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگانی که با ما همکاری می‌کنند و محصولات دست دوم خود را به ‌واسطه این فروشگاه اینترنتی به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از فروشندگان، اشخاصی حقیقی یا حقوقی هستند که محصول خود را در وب‌سایت ما عرضه کرده و به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط مجموعه ما بررسی و مدارک مورد نیاز از آنها اخذ می‌شود.

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین گارانتی محصول بر عهده فروشندگان است. کلیه اطلاعات مربوط به محصولات به فروش گذاشته شده، باید دقیق و کامل در بخش مشخصات محصول نوشته شود و خریدار قبل از سفارش از روش کارکرد محصول آگاه باشد.

خریدار پس از ثبت سفارش، مبلغ ارائه شده برای آن محصول یا قطعات را به حساب مرکز هارد گیلان؛ فروشگاه اینترنتی می هارد واریز نموده و فروشنده سریعا باید محصول یا قطعات را به دفتر مرکز هارد گیلان؛ فروشگاه اینترنتی می هارد ارسال کند.

- جهت اطلاع از نحوه ی واریز وجه می توانید به صفحه ی "روش های پرداخت سفارش" مراجعه فرمایید.

 

- جهت برقراری ارتباط با ما می توانید به صفحه ی "تماس با ما" مراجعه فرمایید.

کارشناسان فنی ما محصول موردنظر را بسته بندی و به اداره پست و یا تیپاکس جهت ارسال به آدرس خریدار تحویل می دهند. از خریداران محترم تقاضا می شود تا حصول اطمینان کارشناسان فنی ما از صحت کارکرد  و سلامت  ظاهری محصول یا قطعات خریداری شده ، صبور باشند.

- لازم به ذکر است که هزینه ارسال محصول دست دوم با خریدار و هزینه محصولات نو، آکبند و گارانتی دار بر عهده مرکز هارد گیلان؛ فروشگاه اینترنتی می هارد می باشد. خریدار می بایست در هنگام خریداریِ محصولِ دست دوم در زمان "ثبت سفارش"، در مرحله ی "انتخاب شیوه ارسال"، گزینه ی "ارسال برای سفارش هایِ بخشِ محصولات دست دوم" را انتخاب نماید. جهت اطلاع از نحوه ی ارسال رایگان برای محصولات نو، آکبند و گارانتی دار می توانید به صفحه ی " ارسال رایگان به تمام نقاط کشور " مراجعه فرمایید.

پس از ثبت سفارش توسط خریدار  مبلغ محصول به شماره حساب اعلام شده توسط مرکز هارد گیلان؛ فروشگاه اینترنتی می هارد واریز می شود. مهلت تائید صحت کارکرد محصول و یا قطعات برای خریدار  3 روز بوده و خریدار بدون دلیل واقعی و منطقی همچنین تائید کارشناسان فنی مجموعه ما نمی تواند از خرید خود انصراف داده و محصول یا قطعات را بازگرداند.

هرگونه خسارت جانی یا مالی ناشی از محصول خریداری شده و همچنین خسارت های وارد شده به دستگاه های دیگر مشتری که به واسطه محصول خریداری شده ایجاد شود خارج از مسئولیت و پاسخگویی مرکز هارد گیلان؛ فروشگاه اینترنتی می هارد بوده و فروشنده اصلی باید پاسخگوی موضوع باشد.

مالیات مربوط به فروش محصولات به عهده فروشندگان بوده و مرکز هارد گیلان؛ فروشگاه اینترنتی می هارد فقط یک مارکت ارتباط فروشنده و خریدار است و مسئولیتی در قبال پرداخت مالیات محصولات خرید و فروش شده ندارد.

درصورت وجود ایراد در محصول یا قطعات ارسال شده توسط فروشنده (طبق قوانین ارائه شده در وب سایت مرکز هارد گیلان؛ فروشگاه اینترنتی می هارد) و در صورت تایید کارشناسان فنی ما مبلغ واریز شده توسط خریدار به حساب وی واریز شده و هزینه ناشی از ارسال و تحقیقات تائید و بررسی محصول بر عهده فروشنده می باشد که در توضیحات محصول و قبل از ثبت سفارش ایرادات محصول را عنوان نکرده است.

در صورت تائید محصول توسط مرکز هارد گیلان؛ فروشگاه اینترنتی می هارد و مشتری مبلغ کالای فروخته شده پس از 3 روز کاری پس از ارسال محصول به خریدار به حساب فروشنده واریز خواهد شد.

جهت جلوگیری از پرداخت خسارت ناشی از ارسال و بسته بندی محصولی که ایراد دارد (به خریدار)، فروشندگان عزیز باید کلیه نواقص و ایرادهای محصول دست دوم خود را به صورت کامل توضیح داده و قبل از سفارش محصول، خریدار را از آنها آگاه گردانند. تعدادی از این ایرادها که در صورت عدم عنوان کردن آنها در بخش توضیحات باعث بازگرداندن محصول می شوند به قرار ذیل است:

عدم صحت عملکرد محصول یا قطعات فروخته شده یا عدم صحت کارکرد هر یک از بخشهای فرعی دستگاه.

عدم داشتن متعلقات ضروری محصول بطوریکه برای عملکرد صحیح، نیاز به آنها داشته باشد. مانند منبع تغذیه DC یا کابلهای رابط.

نقاط ضعف فیزیکی و ظاهری محصول: شکستگی، نداشتن رنگ اصلی و یا رنگ شدگی، خم شدگی و هرگونه علائم نقص ظاهری و فیزیکی.

در صورت شارژی بودن محصول باید باطری و متعلقات به خریدار تحویل داده شود و در صورت خرابی باطری و عدم شارژ آن باید جزء نواقص در توضیحات محصول نوشته شود.

بازخوردها
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)